Kadın Gözüyle

Kadın Gözüyle (http://kadingozuyle.info/index.php)
-   Müzik Kutusu (http://kadingozuyle.info/forumdisplay.php?f=121)
-   -   45 kadın vokal bir albümde (http://kadingozuyle.info/showthread.php?t=20327)

buse 12.Ocak.2015 22:14

45 kadın vokal bir albümde
 
Beyonce, Alicia Keys, Shakira, Christina Aguilera, Whitney Houston, Zaz gibi dünyaca ünlü 45 kadın vokal tek bir albüm için bir araya geldi ve ortaya "All Woman The Best 45 Selections Of Female Vocals 2011" adlı koleksiyon çıktı.


Pop müziğe sesi ve müzikal altyapısı ile yön veren, her zaman kaliteli çalışmalara imzasını atan dünyaca ünlü şarkıcılar Beyonce, Alicia Keys, Shakira, Christina Aguilera, Dido, Kesha, Britney Spears, Leona Lewis gibi isimlerden oluşan toplam 45 isim, "All Woman" adlı albümde bir araya geldi.

Müzik dünyasının başarılarıyla zirveden inmeyen 45 kadın vokali ve en özel şarkıları tam 3 CD ile arşivlerdeki yerini aldı. Türkiye’de albüm satışları rekora ulaşan ve 22 Ekim'de sahne alacak Zaz, son dönemlerde “24 000 Baci” şarkısıyla radyolarda sıkça duyduğumuz, dünyaya hızlı açılan bir diğer İtalyan asıllı güzel ses Aylin Prandi, ülkemizde defalarca konsere gelen ve büyük ilgi gören Fredrika Sthal, günümüzün en genç ve popüler isimleri bu albümde bir kez daha yeteneklerini sergiledi.

Müziğin tartışmasız divaları Whitney Houston, Sade, Aretha Franklin, Donna Summer, Patti Labelle çok özel şarkıları ve güçlü sesleri ile albüme renk kattı.

All Woman The Best 45 Selections Of Female Vocals 2011, birbirinden değerli isimlerden oluşan, geçmişin ve günümüzün en değerli sesleriyle müziğin tadını çıkartacağınız bir koleksiyon.


Şu Anki Saat: 22:44

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, vBulletin Solutions, Inc.